صفحه اصلی > محتوي اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

ندای تهذیب کانال ترویج مطالب اخلاقی و تربیتی معاونت تهذیب و تربیت حوزه های علمیه
معاون تهذیب و تربیت حوزه های علمیه

ارسال مطالب تربیتی از طریق کانال ندای تهذیب

حجت الاسلام والمسلمین حمید ملکی، معاون تهذیب و تربیت حوزه های علمیه در گفت و گو با خبرنگاران اظهارکرد: راه اندازی کانال «ندای تهذیب» در بستر شبکه اجتماعی ایتا، با هدف انتشار مطالب ارزشمند و خواندنی تهذیبی و تربیتی از اساتید اخلاق و مشاوره به کادر مدارس و همچنین طلاب حوزه های علمیه و خانواده های آنان می باشد.

معاون تهذیب و تربیت حوزه های علمیه استفاده از فناوری های نوین و شبکه های اجتماعی را فرصتی مغتنم برای ترویج اخلاق، تهذیب، معرفت و تربیت عنوان کرد.

وی با اشاره به ولنگاری فرهنگی در فضای مجازی و بی دفاع ماندن نوجوانان و جوانان مومنی که مورد تهاجم اخلاقی و شبهات فرهنگی دشمن هستند ادامه داد: ما باید جبهه مومنین، خصوصا طلاب و خانواده های آنان را ایمن کنیم. در حالیکه شیوع ویروس منحوس کرونا موجب به تعویض افتادن اعزام اساتید اخلاق و مشاوره به مدارس و شهرستان ها شده است؛ معاونت، کانال ندای تهذیب را راه اندازی نمود تا دروس اخلاق، نکات تربیتی مشاوره و خانواده، موارد قرآنی را به صورت کلیپ، عکس نوشته، مجموعه نمایشگاهی، داستان و حکایت، قرآن و حدیث روزانه، مناجات شبانه را برای طلاب و خانواده های آنها ارسال کند.

حجت الاسلام والمسلمین ملکی افزود: اگر صفحه ای قرآن در کانال بارگذاری می شود به دنبال این هستیم که مخاطبین حداقل روزی یک صفحه قرآن را تلاوت کنند. یا اگر در انتهای شب «مناجات» ارسال می شود، به دنبال ترویج فرهنگ نماز شب و بیدار شدن مخاطب برای خلوت با خدا هستیم. همچنین از مزایای دیگر این کانال ارسال موثق مطالب از کارشناسان اخلاق، مشاوره و قرآن می باشد که متناسب با تقویم شمسی و قمری و رویدادهای تربیتی تهیه و در اختیار طلاب قرار می گیرد.

لازم به ذکر اعضای کانال می توانند از طریق این کانال ارتباط مستقیم و دوسویه با معاونت تهذیب داشته باشند و کارشناسان این معاونت پاسخگوی آنان می باشند.

کانال معاونت تهذیب و تربیت حوزه های علمیه در بستر ایتا به نشانی  https://eitaa.com/nedaye_tahzib  می باشد.٠٩:٤٥ - 1399/05/04    /    شماره : ٤١٣٥٥٦    /    تعداد نمایش : ٣٤٥


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1399/05/11 23:2
0
0
باسلام از قرآن های هر روز کانالتان استفاده می کنم
کاربر مهمان
1399/05/07 8:58
0
0
باسلام به نظر من هم خیلی کانال خوبی است وبا این اوضاع بد کشورهاواین موبایلهاکه همه را از کار وزندگی انداخته کانال های معنوی که اومده خیلی خوب است کاش می تونستیم هر کی یک نفر یادو نفر یابیشتر رادرگروهها عضو می کردیم من ازاینکه این کانال ها راه اندازی شده خیلی خوشحال هستم خدا قوت ان شاءلله موفق باشیداجرکم الله
کاربر مهمان
1399/05/04 11:43
0
0
باتشکر از کانال خوبتان مخصوصا مناجاتهای شبانه که حس و حال نماز شب خواندن به آدم دست می دهد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج