صفحه اصلی > اخبار معاونت تهذيب استانها > خوزستان 
اخبار > مشاوره‌های تخصصی در مرکز«حیات طیبه» حوزه علمیه اهواز ارائه می گردد


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت تهذیب استان خوزستان

مشاوره‌های تخصصی در مرکز«حیات طیبه» حوزه علمیه اهواز ارائه می گردد

با حضور اساتید مطرح و برجسته مشاور حوزه علمیه قم و خوزستان خدمات تخصصی مشاوره در مرکز «حیات طیبه» حوزه علمیه اهواز ارائه می گردد.

به گزارش اطلاع رسانی معاونت تهذیب و تربیت حوزه های علمیه، حجت الاسلام والمسلمین محمد بزرگیان معاون تهذیب و تربیت حوزه علمیه خوزستان در گفت وگویی با اشاره به روند فعالیت‌های مرکز مشاوره «حیات طیبه» حوزه علمیه اهواز، اظهار داشت: این مرکز مشاوره از سال 96 با هدف ارائه مشاوره‌های تخصصی به طلاب و خانواده‌هایش در اهواز راه‌اندازی شد.

وی با بیان اینکه اساتید مشاور طراز اول حوزه علمیه قم و خوزستان در این مرکز مشاوره حضور مستمر دارند، گفت: اساتید مشاور در ساعات کاری دفتر، به ارائه بهترین مشاوره‌های تخصصی در زمینه‌های مختلف می‌پردازند.

حجت الاسلام والمسلمین بزرگیان با اشاره به حضور فعال و مستمر کارشناسان خبره در این مرکز مشاوره، افزود: این مرکز در موضوعات گوناگونی همچون «سبک زندگی اسلامی»، «ازدواج»، «مشاوره‌های پیش و پس از ازدواج»، «علمی و فرهنگی»، «علل افت تحصیلی»، «روان‌شناختی» و «روان‌درمانی» به مشاوره می‌پردازند.

حجت الاسلام و المسلمین بزرگیان، با اشاره به اساتید حاضر در این مرکز، بیان کرد: حجج‌اسلام والمسلمین حصاری، شریفی، فراغت، محسنی و شکوهی تعدادی از مشاورین این مرکز هستند که در موضوعات گوناگونی همچون «سبک زندگی اسلامی»، «ازدواج»، «مشاوره‌های پیش و پس از ازدواج»، «علمی و فرهنگی»، «علل افت تحصیلی»، «روان‌شناختی» و «روان‌درمانی» به مشاوره می‌پردازند.

معاون تهذیب و تربیت حوزه علمیه خوزستان، یکی از اساتید ثابت مرکز مشاوره حیات طیبه را حجت الاسلام و المسلمین حصاری از قم معرفی کرد و گفت: وی هر هفته یا نهایتاً هر 2 هفته یک‌بار به خوزستان آمده به ارائه مشاوره‌های تخصصی در موضوعات ذکر شده می‌پردازند.

لازم به ذکر است، آدرس «مرکز مشاوره حیات طیبه» پیش از چهارراه زند، خیابان شهید قنادان زاده، پلاک ۳۴۵ بوده و مخاطبین می‌توانند جهت نوبت‌دهی تلفنی از ساعت ۹ الی ۱۲ و ۱۷ الی ۲۰ با شماره ۰۹۳۰۴۸۳۲۴۶۴ تماس حاصل فرمایند.١٠:٠٧ - 1397/09/21    /    شماره : ٤٠٤١٧٥    /    تعداد نمایش : ١٣٩٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج