اخبار > ارتقاء مهارت های کاربردی معاونین تهذیب مدارس قم


  چاپ        ارسال به دوست

مسئول نظارت و ارزیابی معاونت تهذیب و تربیت حوزه های علمیه
معاونت تهذیب حوزه های علمیه

ارتقاء مهارت های کاربردی معاونین تهذیب مدارس قم

حجت الاسلام هادی رضایی شورکی در نشست معاونین تهذیب مدارس علمیه قم با اشاره به برنامه های متنوع علمی، آموزشی و مهارتی معاونت تهذیب اظهارداشت: یکی از دغدغه های معاونت مسأله آموزش و دانش افزایی می باشد، لذا دوره ای ویژه معاونین تهذیب مدارس بدون هیچگونه مدرک گرایی و ارائه مدرک و خارج از عنوان دوره پودمانی، صرفا به منظور ارتقای سطح آگاهی و دانش معاونین مدارس برگزار می شود.

مسئول نظارت و ارزیابی معاونت تهذیب و تربیت حوزه های علمیه افزود: این دوره از روز 5 شنبه ششم دیماه از ساعت 8 تا 10 در مدرسه علمیه امام کاظم(ع) بر اساس پنج سرفصل کلان و در قالب 40 موضوع تشکیل خواهد شد.

وی ادامه داد: این پنح کلان موضوع که خود دارای ریزموضوعات متعددی می باشند شامل؛ «مخاظب شناسی»، «هویت بخشی»، «خودشناسی»، «تعادل بخشی» و «تعالی» از جمله سرفصل های اصلی این دوره می باشد که با حضور معاونین تهذیب مدارس علمیه قم ارائه خواهد شد.

حجت الاسلام  رضایی شورکی تاکید کرد: موضوعات و سرفصل های این دوره منسجمّ و بهم پیوسته است و عدم حضور موجب جاماندن از مطالب را به همراه خواهد داشت؛ لذا در حدامکان در طول دوره حضور مطلوبی داشته باشید.

وی با بیان اینکه باید تعامل و همکاری معاون تهذیب با مشاوره مدرسه تقویت شود، یادآور شد: فرایندهای آموزشی این دوره کاملا کاربردی می باشد بطوریکه بعد از گذشت چند هفته مهارت تشخیص و ارزیابی مسائلی را خواهید داشت که پیش از این شاید توجه چندانی به آن نمی کرده  اید.


٠٩:٣٦ - 1397/10/03    /    شماره : ٤٠٤٥٤٤    /    تعداد نمایش : ١١٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج